Geplaatst op
Wethouder en directeur-bestuurder geven elkaar de hand en bevestigen de afspraken

We hebben nieuwe afspraken gemaakt met de gemeenten Veere, Vlissingen en Schouwen-Duiveland. Dat doen we elk jaar. Het zijn afspraken die onder andere gaan over nieuwbouw, betaalbare en duurzame woningen. Ook leggen we zaken vast die betrekking hebben op beleid.

In de gemeente Schouwen-Duiveland hebben we de afspraak gemaakt dat er 115 woningen in 2026 bij komen. Gemeente Veere maakten we de afspraak om tot 2030 272 woningen te bouwen. In gemeente Vlissingen staan ook nieuwbouwwoningen op de planning. Zo maken we volgend jaar een start met het grote project aan de M.A. van de Puttestraat en Molenweg in Oost-Souburg. Daarin slopen we 57 woningen, maar bouwen we in totaal 99 appartementen terug. Fase 1 start volgend jaar. Deze fase bestaat uit 33 appartementen.

Veere

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Sneeuw op parkeerplaats kantoor

Winterweer en afspraken

Het is code oranje vandaag. De veiligheid van onze medewerkers en die van onze aannemers staat voorop. Het kan zijn, dat afspraken worden verzet.
Huurtoeslag

Wijzigingen in huurtoeslag

Vanaf januari veranderen er verschillende zaken in de toeslagen van de overheid. Zommige huurders kunnen straks wel huurtoeslag krijgen.