Op de plek waar de voormalig basisschool willen we 14 woningen bouwen aan de Haneweg in Ouwerkerk. Dit zijn ieders-thuis-woningen.

De woningen krijgen een Scandinavische uitstraling als verwijzing naar de woningen die na de watersnoodramp zijn geschonken.

De nieuwe woningen krijgen op de begane grond een compleet woonprogramma. Dus de keuken, woon-, slaap- en badkamer zijn op de begane grond. Ideale woningen voor senioren, omdat alles gelijkvloers is. Ook kleine huishoudens zullen hier plezierig wonen. Op de verdieping hebben 8 woningen een ingedeelde zolder met één slaapkamer.

De sloop van de school gebeurt in het eerste kwartaal van 2026. We verwachten na de zomer te starten met de bouw. Eind van het jaar hopen we de sleutels uit te reiken.

Het is nog niet duidelijk wanneer we de woningen aanbieden via Zuidwestwonen.nl. Een deel van de woningen verhuren we met voorrang aan (huurders) uit Ouwerkerk. Huurprijzen zijn nog niet precies bekend. Wel is huurtoeslag mogelijk.