Geplaatst op

Bent of kent u iemand die een woning bij ons huurt en hulp kan gebruiken in de tuin? Hulp, omdat hij of zij het op dit moment zelf niet kan. Aanmelden kan vóór 21 oktober 2024 via communicatie@zeeuwland.nl. Laat ons weten waarom u juist hem of haar een opgeknapte voortuin gunt. Met de gelukkige winnaar nemen we contact op.

In november starten we met de vernieuwing van de tuin. Dan kan men vanaf het voorjaar gaan genieten!

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Huurverhoging gaat door per 1 juli

Minister Mona Keijzer van Volkshuisvesting heeft het plan om de huren van de sociale huurwoningen te bevriezen ingetrokken. Dat betekent dat de huurverhoging van 2025 wel doorgaat.
Logo glasdraad

Aanbod glasvezel door GlasDraad

Videobellen, films kijken, online winkelen, zorg op afstand en slimme apparaten. We maken er steeds meer gebruik van. Met een glasvezelnetwerk gaat dit steeds sneller en met een stabiele verbinding. De grote internetaanbieders bieden niet overal glasvezel aan. Zeker niet in het buitengebied. Het bedrijf GlasDraad wil dit wel doen. Zeeuwland vindt dit een goed idee. Voor haar huurders is de aanleg van glasvezel gratis