Geplaatst op

Mevrouw Van Leeuwen uit Aagtekerke is de eerste winnaar dit jaar van de tuinwedstrijd. Onze Facebookvolgers gaven haar tuin de meeste stemmen. Collega Tristan bracht haar een bezoekje met twee mooie planten.

Wilt u ook meedoen met de tuinwedstrijd? U kunt uw tuinfoto opsturen tot 19 juli naar communicatie@zeeuwland.nl

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Huurverhoging gaat door per 1 juli

Minister Mona Keijzer van Volkshuisvesting heeft het plan om de huren van de sociale huurwoningen te bevriezen ingetrokken. Dat betekent dat de huurverhoging van 2025 wel doorgaat.
Logo glasdraad

Aanbod glasvezel door GlasDraad

Videobellen, films kijken, online winkelen, zorg op afstand en slimme apparaten. We maken er steeds meer gebruik van. Met een glasvezelnetwerk gaat dit steeds sneller en met een stabiele verbinding. De grote internetaanbieders bieden niet overal glasvezel aan. Zeker niet in het buitengebied. Het bedrijf GlasDraad wil dit wel doen. Zeeuwland vindt dit een goed idee. Voor haar huurders is de aanleg van glasvezel gratis