Geplaatst op

Rond Pasen ontvingen alle huurders een kaart met de vraag of zij een burenwens voor iemand hadden. Voor buren die altijd voor iedereen klaarstaan en het leven een stuk aangenamer maken.

Zo'n 80 reacties kregen we met mooie verhalen. Geweldig om te zien dat zoveel mensen voor hun buren klaar staan. Deze mensen konden een wens doorgeven.

Zo was mevrouw Hoogerhuis uit Burgh-Haamstede door haar buren opgegeven. "Ze staat altijd voor ons klaar. Nu kan ze wel eens een keertje extra hulp in de tuin of bij een klusje gebruiken."

Collega Sabina Adelaar verraste mevrouw Hoogerhuis met een aantal klusbonnen.

We hebben iedereen die een wens heeft ingestuurd geïnformeerd of we met zijn of haar wens aan de slag gaan. De eerste wensen zijn ondertussen uitgevoerd. De rest volgt in de komende periode.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Huurverhoging gaat door per 1 juli

Minister Mona Keijzer van Volkshuisvesting heeft het plan om de huren van de sociale huurwoningen te bevriezen ingetrokken. Dat betekent dat de huurverhoging van 2025 wel doorgaat.
Logo glasdraad

Aanbod glasvezel door GlasDraad

Videobellen, films kijken, online winkelen, zorg op afstand en slimme apparaten. We maken er steeds meer gebruik van. Met een glasvezelnetwerk gaat dit steeds sneller en met een stabiele verbinding. De grote internetaanbieders bieden niet overal glasvezel aan. Zeker niet in het buitengebied. Het bedrijf GlasDraad wil dit wel doen. Zeeuwland vindt dit een goed idee. Voor haar huurders is de aanleg van glasvezel gratis